Чечельницька селищна рада
Чечельницький район, Вінницька область

Новини

Запаліть свічку в День пам’яті жертв Голодоморів

Дата створення: 19:03 22.11.2018

Чечельничани! Запаліть свічку в День пам’яті жертв Голодоморів

Звернення голови Чечельницької селищної ради до Дня Гідності і Свободи

Дата створення: 14:17 21.11.2018

Шановні жителі Чечельника! Сьогодні ми відзначаємо День Гідності і Свободи.

Транскордонна співпраця сіл за збереження навколишнього середовища

Дата створення: 19:19 19.11.2018

Згідно проекту «Транскордонна співпраця сіл за збереження навколишнього середовища» , який реалізується у нашому районі, в рамках Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова-Україна» -  Карпіненська сільська рада (Молдова)-Чечельницька селищна рада (Україна) та фінансується Європейським Союзом, з 13 по 15 листопада на Чечельниччині проводилась інформаційна кампанія.

Привітання Чечельницького селищного голови з Днем працівника сільського господарства

Дата створення: 14:53 18.11.2018

Дорогі працівники сільського господарства Чечельника та усього нашого району, сьогодні ваше професійне свято! Від щирого серця вітаю вас з Днем працівників сільського господарства!  Сьогодні усі найтепліші і найщиріші слова подяки і шани ми адресуємо вам, дорогі аграрії!  Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей. 

Привітання голови Чечельницької селищної ради: 4 листопада – День працівника соціальної сфери

Дата створення: 13:37 03.11.2018

Шановні працівники соціальної сфери Чечельника, щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери! Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

Керівники області, району, територіальних громад обговорили актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування

Дата створення: 13:30 03.11.2018

31 жовтня в приміщенні обласної державної адміністрації відбувся он-лайн семінар на тему «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування» за участю першого заступника голови ОДА Андрія Гижка.

Привітання голови з Днем визволення України від фашистських загарбників

Дата створення: 06:29 28.10.2018

Шановні чечельничани, дорогі ветерани, учасники Другої світової війни!

Засідання робочої групи транскордонного проекту

Дата створення: 16:43 24.10.2018

24 жовтня у приміщенні Чечельницької селищної ради відбулось засідання двосторонньої робочої групи з впровадження транскордонного проекту "Транскордонна сільська мережа для чистого навколишнього середовища" за