Чечельницька селищна рада
Чечельницький район, Вінницька область

Новини

Обговорювали стан та розвиток селища

Дата створення: 19:45 08.02.2018

6 лютого головою Чечельницької райдержадміністрації Сергієм Пустовим та головою Чечельницької районної ради Сергієм П’яніщуком, спільно з головою Чечельницької селищної ради Світланою Палісікою було здійснено огляд та комплексний аналіз соціально-економічного стану Чечельницької громади, а також  визначали важелі його розвитку.

ДНЗ "Калинка": захід "Я люблю Україну"

Дата створення: 08:48 08.02.2018

Ми живемо в Україні, в краю, невимовно багатому на чарівні кольори і краєвиди, на дивовижні пісні, на чудову милозвучну мову, якою можна передати все на світі, описати красу і велич рідного краю. Рідною українською мовою можна висловити найпотаємніші почуття і думи, мрії кожної людини.

19 позачергова сесія 7 скликання

Дата створення: 16:55 05.02.2018

2 лютого відбулась 19 позачергова сесія 7 скликання Чечельницької селищної ради. Основні питання, що виносились на порядок денний стосувались подальшої роботи КП «Чечельник-Комунсервіс».

Дбають про безпечне життя малечі

Дата створення: 10:05 05.02.2018

Тиждень безпеки дитини у ДНЗ "Калинка" є формою систематизації знань дітей про безпечну поведінку й довкілля. Діти мають дізнаватися про правила безпечної поведінки і від педагогів, і від батьків. Тому комплексна робота передбачає взаємодію всіх учасників освітнього процесу Навчання дітей дошкільного віку безпечної поведінки не має обмежуватися лише засвоєнням ними норм і правил. Така робота спрямовується на усталення свідомої обачності у малят, навичок орієнтування та швидкого реагування за надзвичайних ситуацій.

Малюкам про Червону книгу України

Дата створення: 07:40 04.02.2018

2 лютого працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою НПП «Кармелюкове Поділля» (Вінницька обл.) організували та провели екологічну гру «Знайомство з «Червоною книгою» для вихованців дошкільного навчального закладу «Веселка» смт. Чечельник. 

Заняття "Лялька-оберіг" у ДНЗ "Калинка"

Дата створення: 08:53 02.02.2018

В Комунальному дошкільному навчальному закладі ясла-садок «Калинка» Чечельницької селищної ради було проведено майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки. Усі педагоги мали змогу долучилися до народних традицій та виготовити традиційні українські сувеніри своїми руками. Зупинились на виготовлені ляльок-мотанок. Майстер-клас підготувала і проводила музичний керівник Шепітко Світлана Іллівна.

29 січня – День пам'яті полеглих у бою під Крутами

Дата створення: 11:13 29.01.2018

Сьогодні, 29 січня 2018 року, 100 років з дня героїчної загибелі юнаків-героїв Студентського куреня біля станції Крути, які стали на захист Української Народної Республіки.

Подяка Людям, які готові прийти на допомогу

Дата створення: 09:25 23.01.2018

Схоже, природа вирішила випробувати Чечельник на міцність та готовність до непередбачуваних погодних умов. В результаті сильної хурделиці, що "розгулялася" 17-18 січня, селище буквально потонуло у снігових заметах.  Кучугури снігу, що місцями сягали півметрової висоти, заблокували вулиці, провулки та алеї населеного пункту.  Ситуація виявилася дуже складною. Звичайно, напередодні синоптики попереджали про можливе погіршення погодних умов, але на такий снігопад ніхто не очікував. Особливо складною була перша доба. Через снігові перемети ускладнився рух автотранспорту дорогами загального користування як державного, так і місцевого значення.

Основні цифри 2018 року у таблицях

Дата створення: 08:26 22.01.2018