Чечельницька селищна рада
Чечельницький район, Вінницька область

Новини

Можливість національного природного парку “Кармелюкове Поділля” для розвитку туризму на Чечельниччині

Дата створення: 10:42 19.02.2018

Національний природний парк на території району сприяє збереженню біологічного і ландшафтного різноманіття з одного боку, та створенню умов для відпочинку населення та розвитку зеленого туризму – з іншого.

Вихованці ДНЗ «Веселка» обрядово провели Зиму - зустріли Весну

Дата створення: 08:43 19.02.2018

Щоб не пересихало цілюще джерело мудрості наших прабатьків, та щоб діти вміли берегти кращі традиції минулого, педагогічний колектив ДНЗ «Веселка» постійно знайомить своїх вихованців із звичаями та обрядами свого народу.

Вітання голови селищної ради з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата створення: 16:50 15.02.2018

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав Сьогодні, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав. В «афганській» війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них!

Чечельницька РДА: Підсумки роботи за минулий рік та основні завдання на 2018-ий

Дата створення: 16:08 15.02.2018

14 лютого голова райдержадміністрації Сергій Пустовий провів засідання колегії Чечельницької райдержадміністрації.

В ДНЗ "Веселка" гостювала українська казка

Дата створення: 08:16 09.02.2018

В січні, під час канікулярного періоду, дошкільнята ДНЗ «Веселка»  мали можливість побувати в чарівному світі українських казок. Фестиваль «В гостях в української казки» був спрямований на розкриття творчого потенціалу, формування вміння розуміти і використовувати мову міміки і жестів, вдосконалення комунікативного мовлення.

Обговорювали стан та розвиток селища

Дата створення: 19:45 08.02.2018

6 лютого головою Чечельницької райдержадміністрації Сергієм Пустовим та головою Чечельницької районної ради Сергієм П’яніщуком, спільно з головою Чечельницької селищної ради Світланою Палісікою було здійснено огляд та комплексний аналіз соціально-економічного стану Чечельницької громади, а також  визначали важелі його розвитку.

ДНЗ "Калинка": захід "Я люблю Україну"

Дата створення: 08:48 08.02.2018

Ми живемо в Україні, в краю, невимовно багатому на чарівні кольори і краєвиди, на дивовижні пісні, на чудову милозвучну мову, якою можна передати все на світі, описати красу і велич рідного краю. Рідною українською мовою можна висловити найпотаємніші почуття і думи, мрії кожної людини.

19 позачергова сесія 7 скликання

Дата створення: 16:55 05.02.2018

2 лютого відбулась 19 позачергова сесія 7 скликання Чечельницької селищної ради. Основні питання, що виносились на порядок денний стосувались подальшої роботи КП «Чечельник-Комунсервіс».

Дбають про безпечне життя малечі

Дата створення: 10:05 05.02.2018

Тиждень безпеки дитини у ДНЗ "Калинка" є формою систематизації знань дітей про безпечну поведінку й довкілля. Діти мають дізнаватися про правила безпечної поведінки і від педагогів, і від батьків. Тому комплексна робота передбачає взаємодію всіх учасників освітнього процесу Навчання дітей дошкільного віку безпечної поведінки не має обмежуватися лише засвоєнням ними норм і правил. Така робота спрямовується на усталення свідомої обачності у малят, навичок орієнтування та швидкого реагування за надзвичайних ситуацій.

Малюкам про Червону книгу України

Дата створення: 07:40 04.02.2018

2 лютого працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою НПП «Кармелюкове Поділля» (Вінницька обл.) організували та провели екологічну гру «Знайомство з «Червоною книгою» для вихованців дошкільного навчального закладу «Веселка» смт. Чечельник.