Чечельницька селищна рада
Чечельницький район, Вінницька область

Новини

В селищі Чечельник впроваджуватиметься транскордонний проект

Дата створення: 19:11 22.08.2018

В рамках міжнародного співробітництва та впровадження транскордонного проекту за  Програмою територіального співробітництва, у Чечельнику з робочим триденним візитом перебуває делегація з республіки Молдова на чолі з примаром села Керпинень, Хиннчештського району Іоном Керпиняну та  координатором даного проекту Веронікою Лі-Шуй-Чан.

Привітання голови селищної ради з Міжнародним днем молоді

Дата створення: 09:59 12.08.2018

12 серпня, Міжнародний день молоді Вітаю усіх молодих і юних душею Чечельника з Міжнародним днем молоді!

Привітання голови селищної ради з Днем працівників ветеринарної медицини

Дата створення: 09:41 12.08.2018

12 серпня, День працівників ветеринарної медицини Від усього серця вітаю працівників  ветеринарної медицини Чечельниччини з професійним святом! Щиро вдячна вам за сумлінне виконання ваших професійних обов’язків: забезпечення профілактики, діагностики та лікування сільськогосподарських тварин, гарантій якості та безпеки агропромислової продукції. Нехай благословенними будуть ваші дороги, нехай завжди супроводжують успіхи, радують друзі, колеги, надихають нові справи, зігріває родинне тепло! Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до вас сторицею! Бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!

Привітання селищного голови з Днем будівельника

Дата створення: 09:30 12.08.2018

12 серпня, неділя, День будівельника Шановні будівельники Чечельниччини!

З днем працівників торгівлі. Вітання голови Чечельницької селищної ради

Дата створення: 06:08 29.07.2018

Торгівельна справа - одне з найдревніших в історії людства. Колись давним-давно торгівля стала сполучною ланкою у взаємодії різних країн і куточків всього світу. Торгівля - одна з рушійних сил, яка допомагає здійснювати не тільки купівлю-продаж, але, перш за все, є засобом спілкування людей один з одним. Вітаю тих людей, які мають безпосереднє відношення до торгової справи! Зі святом, дорогі наші торгові працівники! Бажаємо вам всього найкращого! І нехай не тільки свято, але і все ваше життя буде сповнене радості, веселощів, сміху, щастя!

Привітання голови з Днем бухгалтера

Дата створення: 19:55 15.07.2018

Шановні бухгалтери! Щиро вітаю Вас з професійним святом!

В ніч на Івана, на Купала

Дата створення: 06:30 10.07.2018

Чарівне  свято  Івана-Купала люблять  у Чечельнику і  дорослі, і  малі. Тому щороку  на  селищному  стадіоні  завжди  весело, гамірно і велелюдно. Не  стало  винятком  і  цьогорічне  святкування.

Привітання голови селищної ради з Днем працівника природно-заповідної справи

Дата створення: 06:59 07.07.2018

Шановні працівники природно-заповідної справи!

Розпочався прийом документів для участі у конкурсі «ЛЮДИНА РОКУ»

Дата створення: 20:43 04.07.2018

У грудні 2018 році відбудеться нагородження переможців обласного конкурсу «Людина року». Метою конкурсу є виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області та нагородження переможців за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.

Проведено засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення в Чечельнику свята Івана Купала

Дата створення: 15:23 04.07.2018

3 липня у селищній раді відбулося організаційне засідання з питань святкування Івана Купала, у якому взяли участь директор РБК Галина Малик, бухгалтер селищної ради Людмила Ільніцька, директор КП «Чечельник-Комунсервіс», представники громадськості.