Чечельницька селищна рада
Чечельницький район, Вінницька область

З Днем народження, Чечельник!

 

 28 вересня чечельничани відсвяткували День селища.

На площі розмістилася виставка робіт місцевих майстринь РБДТ та любителів мистецтва – виставка картин автора Наталії Шевчук та її учнів, експозиції Бондурівського музею - директор Василь Коваленко.

Урочистості розпочалися вітальними словами очільників району Сергія Пустового та Сергія П’яніщука, селищного голови Світлани Палісіки, отця Сергія.
Світлана Андріївна, звертаючись до односельчан наголосила, що ми почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість та гордість за наше селище. «Ми всі пишаємося тим, що у нашому маленькому містечку живуть люди, які вболівають один за одного і разом розділяють радість та горе. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашого Чечельника, збагачував його традиції, боронив від ворога та віддавав своє життя за нашу державу. Наш Чечельник славиться своїми людьми – талановитими, щирими, добрими і працелюбними, які створюють його матеріальне, духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці він і живе!»

Святкове дійство продовжувалось великим та гучним концертом, на якому були присвячені пісні закладам громади.

Завершилось день народження селища салютом та дискотекою.

« повернутися до списку новин