Чечельницька селищна рада
Чечельницький район, Вінницька область

Ніколи-знову. Чечельник

9 травня в смт Чечельник відбулися заходи з нагоди відзначення 74-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні. Працівники установ, організацій району, учнівська молодь, жителі та гості Чечельника взяли участь у святковому параді, спільно з керівництвом району та селища.

Мітинг було проведено біля меморіалу загиблим воїнам-визволителям.
З привітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Сергій П’яніщук, голова районної ветеранської організації Петро Гук, учасник АТО Валерій Шумило та голова Чечельницької селищної ради Світлана Палісіка. Світлана Андріївна зазначила: «Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.
Цього дня ми згадуємо всіх тих, хто поліг у кривавому бою, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, хто після Перемоги помер від ран. Низько вклоняємося та складаємо глибоку шану дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн. Велика дяка нинішнім захисникам України.
Бажаю спокою та миру всім вам та нашій державі!».

Завершився мітинг тематичною концертною програмою та покладанням квітів до меморіалу Слави.« повернутися до списку новин