Чечельницька селищна рада
Чечельницький район, Вінницька область

Чечельничанин Олександр СОЛОВЕЙ - ЧЕМПІОН СВІТУ

7 серпня Чечельник зустрічав золотого призера Олександра СОЛОВ'Я.

З 2 по 4 серпня в Італії пройшов Чемпіонат Світу з ММА серед дітей віком від 12 до 17 років.

До Риму прибули делегації спортсменів з ІЗ країн. В змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів. Збірну України представляли 27 осіб, із них 6 - з Вінницької області. Спортсмени Вінниччини здобули для скарбнички збірної команди України 5 нагород.

Чемпіоном світу зі змішаних єди-ноборств серед юнаків та юніорів до 18 років став Соловей Олександр, представник клубу "Сапсан" смт Чечельник, тренер Дмитро Тара-нець. За місце у фіналі хлопець провів три поєдинки з представниками з Росії, Фінляндії та Ірландії. Результат - золото Чемпіонату Світу з ММА у віковій групі 14-15 років, ваговій категорії 80 кг.

Олександр став єдиним золотим призером Чемпіонату із команди
Вінницької області. Збірна України здобула першість у цій віковій категорії, а у загальному заліку -друге місце.

7 серпня на Молодіжну площу селища урочисто зустріти Сашка прийшли: батьки - Галина Іванівна та Василь Олексійович, «сап-санівці», друзі, рідні, однокласники, учителі, знайомі, усі, хто хотів поділити радість перемоги. З вітальними словами виступили: голова РДА Сергій Пустовий, голова райради Сергій П'яніщук, класний керівник Тетяна Качинська, Світлана Халус та однокласниці.

Сам чемпіон у своїй короткій, але змістовній промові подякував усім, особливо батькам і тренеру Д. Та-ранцю, сказавши, що без них він би не впорався. "Немає нічого не можливого. Наполегливо працюйте. І все задумане - здійсниться", - сказав Олександр Соловей.

Пишаємось Олександром та бажаємо досягати всіх цілей і великих перемог.
Дякуємо батькові Василю Олексійовичу та мамі Галині Іванівні - депутату селищної ради за гарне виховання сина та його підтримку у спортивних починаннях.

 « повернутися до списку новин