Чечельницька селищна рада
Чечельницький район, Вінницька область

Той, хто захищає свою землю, завжди перемагає

74 роки минули з того часу, як над Чечельниччиною замайорів прапор визволення. Офіційною датою, коли 2-ий Український фронт витіснив ворога з нашої рідної землі, вважається 17 березня 1944 року. Саме у цей день прийшов мир, за який заплачено ціною життя мільйонів українців.

19 березня чечельницька громада прийшла до меморіалу Славу у центральному парку, щоб вшанувати пам’ять захисників - визволителів та безсмертний подвиг народу у Другій світовій війні. Схилити голови перед пам’яттю героїв прийшли керівники і представники установ, підприємств, організацій селища та його мешканці.

До зібрання звернулися заступник голови РДА Ольга Беседа, голова ветеранської організації району Петро Гук та голова Чечельницької селищної ради Світлана Палісіка.

Селищний голова С. Палісіка, у своїй промові зазначила, що нащадки повинні пам’ятати, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Пам’ятати, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Сьогодні, ми як ніколи відчуваємо ту тонку грань між миром і війною. Нинішні захисники України гідно продовжують героїчні традиції фронтовиків, захищаючи майбутнє країни вже в наш час.

Чечельничани вшанувала всіх визволителів, які ціною власного життя подарували нам мирне небо тоді та тих воїнів, які сьогодні відстоюють незалежність і захищають нас кожен день. Після хвилини мовчання присутні низько вклонилися пам’яті героїв, після чого поклали квіти до пам`ятного знаку.« повернутися до списку новин