Чечельницька селищна рада
Чечельницький район, Вінницька область

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку "НАМАЛЮЙ СВОЮ МРІЮ"

Питання свідомих громадян та кадрів для суспільства  завжди було важливим, а наразі набуває ще більшої акутальності. Розуміючи це, і маючи за мету  робити благодійність в суспільстві, компанія “Техніка і технології” (м. Кропивницький) на рівні країни проводить різні акційні програми.

У цьому році буде проведено 4 конкурси для дітей віком від 4 до 12 років: “Намалюй свою мрію”, “Реалізуй намальовану мрію”, “Посади дерево добра”, “Я винахідник”.Ці конкурси та інші проекти направлені на виховання послідовників справи в сільському господарстві та виховання свідомих кадрів на селі.
Мета конкурсу: залучити дітей до творчості, навчити, розвинути, подарувати гарні емоції, допомогти виховати дітей свідомими і відповідальними.
В рамках конкурсу ви можете отримати безкоштовний альбом коміксів-розмальовок, що розвивають дітей, допомагають пізнавати світ та привчають до цінностей сільськогосподарської праці.
Детальніше  про умови  участі та проведення конкурсів Ви можете дізнатись на сайті http://t-i-t.com.ua/konkurs2/?lang=ua та за тел..067 517-85-30.
Запрошуємо до участі у конкурсі !!!« повернутися до списку новин